Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Manual - wymiana zaślepki airbag-u

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    a czy zamieniając kierownice 4 ramienna na 3 ramienna trzeba wymieniać poduszkę lub zaślepkę czy będzie pasować ?
    była o1 1,9tdi AGR
    jest o2 tour 1,6 BSE

    Komentarz


    • #27
      Moim zdaniem bedzie pasować, ale głowy nie dam.

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez jakub_1987
        a czy zamieniając kierownice 4 ramienna na 3 ramienna trzeba wymieniać poduszkę lub zaślepkę czy będzie pasować ?
        Jeśli chcesz wymienić taką:
        Link
        Lub taką:
        Link

        Na taką z kierownicy trójaramiennej:
        Link

        to zapewniam, że możesz wymieniać same zaślepki. Będzie wszystko pasować. Zobacz na zdjęciach. Z tyłu otwory na poduszkę są takie same.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #29
          mało sprecyzowałem swoje zapytanie mam taka Link tylko nie skórzana i bez chromu taka jak w pierwszym poscie tego tematu i chciałbym zamienic na Link czy poduszka i zaślepka bedzie pasowac? zastanawiam sie nad multifunkcyjna ale to wiecej modyfikacji by było i co za tym idzie wiekszy koszt
          była o1 1,9tdi AGR
          jest o2 tour 1,6 BSE

          Komentarz


          • #30
            Będzie pasować. Kupuj kierownicę a airbag zostaw ten co masz.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #31
              super dzieki za odpowiedz to sie ucieszyłem
              była o1 1,9tdi AGR
              jest o2 tour 1,6 BSE

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Gaber
                Mam propzycję podmiany całej poduszki z uśmiechniętą obudową do mojego toura II gdzie jest taka sama obudowa tylko bez uśmiechu. Czy odcień i fakturka obudowy jest taka sama? Warto w to wchodzić? Dodam że poducha na podmianę jest pewna i pochodzi z nowego auta.


                odcień i fakturka obudowy jest taka sama - powinna ale tego nie jestem pewny musisz sprawdzić przed montażem

                ja zrobiłem właśnie taką podmiankę i u mnie wszystko gra
                pozdrawiam Adam
                Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                Spontany Katowickie

                Komentarz


                • #33
                  Witam

                  Czy jest jeszcze możliwość zakupu tej zaślepki , u mnie niestety logo skody jest w masakrycznym stanie (ktoś chyba jakąś chemią je potraktował)

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez flashw2k
                    Czy jest jeszcze możliwość zakupu tej zaślepki
                    Na allegro. Wysyłka 16 zł (dzwoniłem):
                    Link

                    Byłem dziś na giełdzie w Gliwicach i są tam zaślepki ale każda z jakimś felerem. Porysowane chromy albo plastik. W cenach około 80 zł. Naprawdę nie wiem kto to kupi?
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #35
                      Dzięki za pomoc kupię na allegro , szukałem na allegro ale zawsze wpisywałem octavia dlatego przegapiłem ta aukcję , nawet nie wiedziałem , że są takie same.

                      Komentarz


                      • #36
                        Pytanko... Link

                        i Link

                        Czy to są dwie takie same zaślepki , chcę zmienić kierę od Rs przed fl , obecnie mam kierę 4-ramienną od fl i zastanawiam się czy któraś z tych zaślepek będzie pasować


                        konkretnie to do tej kierownicy Link
                        Daniel

                        Komentarz


                        • #37
                          Jeżeli ktoś wymieniał , lub ogólnie wyjmował poduszke , polecam sprawdzić czy po zamontowaniu całej poduszki w kierownicy, sprężynka z podstawy nie podeszla pod zaczep w kierownicy, skoro mnie to się udało' :twisted: to ..., najlepiej lustereczko i sprawdzić , bo raczej to nie kwestia estetyczna :|
                          Załączone pliki

                          Komentarz


                          • #38
                            o ja pierdziu

                            i Wy faktycznie dla tego kawałka ppseudochromu bawicie się w takie operacje jak grzebanie na żywym organizmie poduszki powietrznej ? to jeszcze odwaga czy już głupota ? :szeroki_usmiech
                            Diesel Service Śmietana
                            43-210 Kobiór
                            ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                            uwaga
                            nie robimy pompowtryskiwaczy

                            Komentarz


                            • #39
                              Faktycznie powinien być wpis w podtytule mod nie dla leszczy, zaczną się rączki trząść po wyjęciu poduszki ...i wytrzepie ją jak stare prześcieradło :lol:

                              mattyah4x4 ludzie składają spadochrony i potem skaczą na tym z samolotu... wiec wymiana obudowy poduszki bez jej rozkładania , to ani kozaczenie ani debilizm , tylko kolejny etap w tuningu.

                              Komentarz


                              • #40
                                dokładnie
                                w myśl zasady - nie umiem / boję się - nie robię.
                                ostatecznie nowa poduszka jest już w śmiesznych pieniądzach
                                Pozdrawiam
                                Marcin

                                Komentarz


                                • #41
                                  ze spadochronem to i ja miałem do czynienia

                                  ale nie o to mi chodzi... fascynuje mnie to, żeby dla takiego kawałka chromu z plastiku tyle roboty sobie zadawać :lol:

                                  a tuningiem bym tego nie nzawał, nie używajmy wielkich słów :szeroki_usmiech
                                  Diesel Service Śmietana
                                  43-210 Kobiór
                                  ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                                  uwaga
                                  nie robimy pompowtryskiwaczy

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    ja się chce tego chromu pozbyć, tylko nie wiem czy poducha bez chromu obsłuży kabelkologię od kiery MLF z łopatkami

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Witam, sory za odgrzewanie kotleta ale mam pytanie, jakiś numer takiej zaślepki z chromem z etki, ewentualnie gdzie mogę taką nową zaślepkę zakupić?? Pozdrawiam

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        np na allegro
                                        Link
                                        Link
                                        President Johnny II + President Florida/ ML-145
                                        O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                                        OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Dzięki na odpowiedź a nową taką gdzie mogę kupić??

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            np a ASO :diabelski_usmiech

                                            lub zapytaj superbman'a może ma coś na stanie

                                            Link
                                            President Johnny II + President Florida/ ML-145
                                            O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                                            OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Zamieszczone przez Grechulek
                                              Dzięki na odpowiedź a nową taką gdzie mogę kupić??
                                              W ASO nie da rady, tylko z całym airbagiem w kosmicznej cenie. Dzwoniłem również do TRW i też nie można kupić.

                                              Tylko rynek wtórny.
                                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X